Agnės Jokšės garso kūrinys „Walk and Talk“ pristatomas „Palanga Street Radio“ bangomis

2021 m. vasario 26 d., Penktadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Vasario 28 d. 21.00 val. palanga.live radijo kanalu bus transliuojamas Agnės Jokšės garso kūrinys „Walk and Talk“ (liet. Vaikščioti ir kalbėti).

Agnės Jokšės garso kūrinys „Walk and Talk“ (liet. Vaikščioti ir kalbėti) tai kvietimas eiti pasivaikščioti kartu. Apsiauti batus, pasiimti ausines, klausyti ir vaikščioti. Arba pasinerti į įsivaizduojamą pasivaikščiojimą vediną istorijų, poezijos bei garsinių fragmentų.

Nutrūkstančių istorijų kolekcijoje tarp cituojamų įkvepiančių poečių, tarsi žinučių draugams, minčių bei pačios kurtos muzikos Agnė ieško santykio tarp kūrybos ir vaikščiojimo, tarp kalbos, poezijos ir garsų, tarp to ką girdime ir kaip jaučiamės. Garsų tėkmėje balsas aptarinėja esamą laiką, kartų susidūrimus, persipynimu, ritmus, nuobodulį, katastrofą, idilę. Šis pasivaikščiojimas, išgalvotas ar tikras, tai siūlymas klausyti, pasinerti, leisti tekėti savo mintims, tai kvietimas susikurti erdvę jausmams ir potyriams.

Agnė Jokšė menininkė iš Vilniaus, šiuo metu gyvenanti Kopenhagoje kur studijuoja Danijos Karališkoje Vizualiųjų Menų Akademijoje. Kūryboje Agnė tyrinėja ir kvestionuoja patyrimo, paralelinės istorijos, persipynusių santykių, queerness ir kalbos tematikas. Kaip medijas Agnė dažniausiai pasitelkia rašymą, video ir performansą.

Šis kūrinys yra dalis VDU menų galerijos 101 kuruojamo tyrimo skirto meilės ir rūpestingumo temomis.

Projektas dalinai remiamas Lietuvos Kultūros Tarybos

Už bendradarbiavimą dėkojame Palanga Street Radio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *