„Jaunieji Rusijos fotografai 2010“ Vilniaus fotografijos galerijoje

2010 m. gruodžio 21 d., Antradienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Gruodžio 22 d. Vilniaus fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4 (įėjimas iš Didžiosios g. 19), Vilnius) pradeda veikti fotografijos paroda „Jaunieji Rusijos fotografai 2010“, kurioje pristatomos vieno didžiausių Rusijoje kasmetinio fotokonkurso „Jaunieji Rusijos fotografai“ dalyvių ir laureatų  fotografijos.

Konkurso dalyviai – jaunieji fotografai, profesionalai ir mėgėjai, kurių amžius iki 30 metų, 2010 m. konkurse dalyvavo 311 autorių iš daugelio šalies regionų. Kiekvienas autorius galėjo pristatyti parodai po dvi fotografijų kolekcijas – serijas ar ciklus, kuriuos jungia viena tema, idėja ar vaizdavimo būdas.
Geriausio fotografijos buvo atrinktos parodai ir įvertintos žiuri dviejose nominacijose: „Meninė fotografija“ ir „Spaudos fotografija“.

Parodos dalyviais tapo jaunieji fotografai iš įvairių Rusijos kraštų, sričių ir miestų, o dešimčiai konkurso nugalėtojų buvo paskirtos 2011 metų stipendijos. Parodos premjera įvyko Nižnij Novgorode šių metų vasarą tarptautinio fotografijos festivalio „Volgos bienalė“ metu.

Paroda veiks iki 2011 m. sausio 14 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *