Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Vytauto Kumžos personalinė paroda „Permainingas būvis“ „Prospekto“ galerijoje

birželio 15 @ 15:00

Birželio 15 d. – Liepos 10 d. „Prospekto“ galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius) veiks Vytauto Kumžos personalinė paroda „Permainingas būvis“.

Susitikti su autoriumi bus galima birželio 15 d. nuo 15.00 val. iki 18.00 val.

Šioje personalinėje parodoje Vytautas pristato naujausius fotografinius kūrinius, kuriuos erdvėje jungia su panašios logikos skulptūriniais objektais. Susidomėjęs aplinkos materialumu, iš kur kyla mūsų pažintinė patirtis, Kumža pasitelkia skirtingus gamybos procesus, sunaikindamas, pašalindamas ar rekombinuodamas suteikia galimybę atsirasti alternatyvai.

Vytauto kūryboje dažnai užfiksuojama ir sustiprinama absurdo ar keistumo jausmas, nestabiliais, iliuziniais ir kartais apgaulingais kasdienio gyvenimo momentais. Pagrindinis dėmesys skiriamas ne žmonėms, o jų paliekamiems pėdsakams ir kokią prasmę tai turi.

Kūriniai gali būti matomi kaip priežasčių ir padarinių tyrinėjimas ar skirtinigų būdų, kuriuose paprasti gestai gali pakeisti objekto poziciją bei tam turėti svarbių pasėkmių. Kumža naudoja įvairių priemonių arsenalą, kad transformuotų giliai rezonuojančius prasmės nešėjus. Pasitelkiant medžiagų įvairovę – fotografijos, stiklas, epoksidas, plaukai, veidrodis ar spalvos filtras, menininkas kuria keisto rezonanso aplinką, apsvarstymų erdvę, kuri sutrikdo kasdienių daiktų santykius.

Ši paroda primena fotosintezės procesą, tarsi šiltnamio erdvę. Ji tampa ekosistema siūlanti permąstyti įsitikinimus ar atsisakyti išankstinių nuostatų.

Informacija

Data:
birželio 15
Laikas:
15:00
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:

Vieta

Prospekto galerija
Gedimino pr. 43
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis