.

Vladimiro Mackevičiaus projekto „Warning" ekspozicija Tauragės krašto muziejuje „Santaka"

Birželio 3 dieną, Tauragės meno festivalio „Kvadratu” atidarymo metu Tauragės krašto muziejuje „Santaka” (Dariaus ir Girėno g. 5) duris atvers tarpdisciplininio meno kūrėjo Vladimiro Mackevičiaus projekto „Warning” ekspozicija.

Vladimiras Mackevičius anti-militaristinę kūrybą pradėjo dar 2010-tais metais. Taika – tai viena iš nesibaigiančių temų Mackevičiaus kūriniuose. Projektas „Warning” – tai ne tik taikos temos tąsa, bet ir įspėjimas apie tai, kad prarandamas balansas tarp juodo ir balto. Tarp sąmoningumo ir beprotystės.

Projektas „Warning” – tai gyva, vis pasipildanti naujais kūriniais ekspozicija. Tai aktyviai bendraujantis su žiūrovu projektas, šnekantis nepatogiu, kartais brutaliu kampu. Labai aktuali nūdienos akivaizdoje ekspozicija kviečia nepamiršti taikos ir laisvės kainos, skatina prisidėti prie nukentėjusių palaikymo. „Warning”  – apie tai, kad reikia neprarasti savyje žmogiškumo, ištiesti ranką tiems, kam jos labiausiai reikia, būti neabejingiems kitų skausmui.

Po projekto „Warning” pristatymo Vilniuje menininkas sulaukė daug grįžtamojo ryšio bei kvietimų pratęsti projekto eksponavimą kitose lokacijose. Šiai dienai projekto eksponavimui yra numatyta keletas skirtingų lokacijų Lietuvoje.

Ekspoziciją bus galima pamatyti iki Liepos 31 d.