Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Užupio Meno Inkubatoriaus rezidentai Leonas Somovas ir Brigita Barr pristato ,,Vilnelės sapną‘‘ – kerinčią meno ir muzikos sintezę Vilniaus kultūros naktyje

16 birželio @ 21:00

Birželio 16 d. vyksiančios ,,Kultūros nakties’’ metu Užupio Meno Inkubatoriaus (Užupio g. 2A) erdvėse lankytojai galės išvysti užburiančią audiovizualinę instaliaciją ,,Vilnelės sapnas’’. Įkvėptas kerinčios Vilnelės upės ir jos aplinkos, šis tarpdisciplininis projektas yra dviejų Užupio Meno Inkubatoriuje reziduojančių kūrėjų vizijos realizavimas. Muzikos prodiuseris, kompozitorius Leonas Somovas ir vizualiojo meno kūrėja Brigita Barr siekia pasinerti į sapnų, kaip apčiuopiamos patirties, atmosferą ir ištirti aplinkos santykį su menininkų esybe, kūryba ir meninės krypties pasirinkimu.

„Vilnelės Sapnas”- tai audiovizualinė instaliacija, įkvėpta Vilnelės upės ir jos aplinkos. Šio tarpdisciplininio projekto bendraautoriai, muzikos prodiuseris Leonas Somovas ir vizualiojo meno kūrėja Brigita Barr, siekia tyrinėti sapną kaip realią patirtį, nagrinėti, kaip aplinka veikia menininkų jų būtį, kūrybą ir kryptis.

Šio proceso rezultatas – Vilniaus Kultūros Nakčiai sukurta sapno improvizacija. Instaliacija aprėpia skirtingas meno sritis, tokias kaip muzika, tapyba, šviesų dizainas ir medijos, suburdama žmones kurti, dalintis ir eksperimentuoti kūrybiniame lauke.

Specialiai šiai nakčiai parengtoje programoje skambės Leono Somovo muzikinė kompozicija bei pasirodymas, taip pat elektroninės muzikos prodiuserio Koneliūno garsų selekcija. Visą renginį lydės Brigitos Barr kuruojama vizualinė instaliacija, sukurta bendradarbiaujant su šviesos dizaino menininku Karoliu Pauliku bei kompanija „Lazerių Projektai”.

Renginio programa:

Birželio 16 d., Užupio Meno Inkubatoriaus erdvėse (Užupio g. 2A)

21:00 – Instaliacijos atidarymas | Leono Somovo muzikinė kompozicija
22:00 – Garsų selekcija | Koneliūnas
23:00 – Vakaro kulminacija | Leono Somovo pasirodymas

Informacija

Data:
16 birželio
Laikas:
21:00
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:
,

Vieta

Užupio meno inkubatorius
Užupio g. 2A
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis