Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Tris kartas sujungiančio projekto „Kaunas 808 Orchestra“ koncertas Kaune

spalio 6 @ 20:00

Spalio 6–osios vakarą Kaune, industriniame buvusiame Kauno staklių angare, visų klubinės muzikos mylėtojų lauks išskirtinė patirtis: pasaulio šokių muzikos hitai skambės atliekami populiarių Lietuvos atlikėjų ir Kauno miesto simfoninio orkestro. Renginio organizatoriai neslepia, kad tokia sintezė – duoklė šokių muzikai ir tiki, kad ilgai ir kruopščiai planuotas projektas – tai dar viena galimybė pamatyti, kokia laikui nepavaldi gali būti muzika, ir tame pačiame koncerte sutikti draugus, tėvus ar senelius.

Išskirtinė „Kaunas 808 Orchestra“ staigmena laukia visų LRT OPUS ir LRT Klasika klausytojų – antradienį, spalio 4 dieną, 16 valandą, likus dviems dienoms iki didžiojo koncerto, bus galima išgirsti pirmą kartą istorijoje vienu metu dviejų radijo stočių transliuojamą, gyvai atliekamą Kauno miesto simfoninio orkestro koncertą.

Projekto vadovas, naktinio klubo „Lizdas“ bendraįkūrėjas Žilvinas Širka sako, kad „Kaunas 808 Orchestra“ – tai skirtingų kartų ir muzikinių pasaulių susijungimas. „Pagaliau vyks koncertas, į kurį kartu galės ateiti ir kiekvienam savaip jautrų motyvą suras jaunuoliai, jų tėvai ar net seneliai. „Kaunas 808 Orchestra“ yra mūsų – elektroninės muzikos klubo – duoklė šokių muzikos klasikai. Nežinau, ar gali būti dar geresnė meilės išraiška, nei pristatyti šią muziką kitu kampu ir atskleisti ją neįprastomis spalvomis, taip dar labiau ją įprasminant“, – pasakoja jis.

Prie ambicingo projekto dirbo talentinga ir novatoriška komanda: elektroninės muzikos kūrėjas, grupės „Happyendless“ narys Andrius Kauklys, šiuolaikinės muzikos ansamblio „Synaesthesis“ bendraįkūrėjas, daugelį apdovanojimų Lietuvoje ir užsienyje pelnęs dirigentas Karolis Variakojis, vienas žymiausių naujosios kartos klasikinės muzikos kompozitorių Jievaras Jasinskis, vasaros viduryje didžiulį miesto festivalį surengusio naktinio klubo „Lizdas“ komanda bei du kartus prestižiniuose „Grammy“ apdovanojimuose nominuotas Kauno miesto simfoninis orkestras, vadovaujamas Algimanto Treikausko. 

„Labiausiai džiaugiuosi mūsų komanda“, – neslepia Ž. Širka. – Joje – tikrų tikriausi savo srities profesionalai, dėl savo drąsos eksperimentuoti, atvirumo iššūkiams ir talento žinomi ne tik savo veiklos lauke.“

Įspūdingame garsiausių elektroninės muzikos koncerte hitus atliks dainų autorė ir atlikėja Giedrė Kilčiauskienė, dainininkė Rūta Mur, muzikantas ir muzikos prodiuseris Viktoras Diawara, grupės „jautì“ vokalistas Džiugas Širvys, jaunosios kartos atlikėjas, Kauno rokenrolo grupės „loroparquette“ lyderis bei vokalistas Ignas Andriuškevičius. Jų lūpose, pritariant orkestrui, naujai skambės grupių „Moderat“, „Underworld“, „The Chemical Brothers“, „Massive Attack“, „Faithless“, „The Prodigy“, „Apollo 440“ bei atlikėjų Fatboy Slim ir Peggy Gou kūriniai.

„Kaunas 808 Orchestra“ koncertas vyks Kaune, spalio 6 d. 20 val.

Projektas yra „Kaunas Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis. 

Informacija

Data:
spalio 6
Laikas:
20:00
Renginys Categories:
,

Vieta

Angaras
J. Žemgulio 6
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis