Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Susitikimas su leidyklos „Primary Information“ įkūrėju ŠMC skaitykloje

2019-10-02, Trečiadienis @ 18:00

Spalio 2 d., trečiadienį, 18 val. ŠMC skaitykloje vyks susitikimas su leidyklos „Primary Information“ įkūrėju. Pokalbis vyks anglų kalba, įėjimas nemokamas.

„Primary Information“ – tai 2006 m. įkurta pelno nesiekianti organizacija, leidžianti menininkų sukurtas knygas ir menininkų tekstus. Ji turi dvejopą misiją: perleisti knygas, kurių tiražai jau pasibaigę, bet kurios išlieka svarbios meno diskurse; bei leisti šiuolaikinių menininkų publikacijas. Leidyklos pavadinimas referuoja į konceptualaus meno atsiradimui ryškią įtaką padariusią kuratoriaus Setho Siegelaubo formulę, kad knygos gali veikti kaip meno parodos ir skleisti menininkų kūrybą pasauliniu mastu. Siekdama, kad jos knygos būtų prieinamos ir įperkamos kuo didesnei skaitytojų auditorijai, leidykla jas platina už kiek įmanoma mažesnę kainą – lygiai tiek, kiek kainuoja knygos leidyba.

Menininkas James Hoff, vienas iš leidyklos įkūrėjų, plačiau pristatys „Primary Information“ istoriją ir veiklą, ypatingą dėmesį skirdamas naujai perleistoms 7-ojo ir 8-ojo dešimtmečių menininkų knygoms ir žurnalams. Jis taip pat aptars šios organizacijos vietą dabartiniame menininkų knygų leidybos kontekste, praktinius ir konceptualius iššūkius, su kuriais ji susiduria,  bei plačiau pakomentuos menininkų knygų leidybą ir jos kritinį potencialą šiandien.

Vaizdas: „Art WorkersCoalition“ protestuotoja, apie 1970 m.

Informacija

Data:
2019-10-02, Trečiadienis
Laikas:
18:00
Renginys Categories:
,

Vieta

Šiuolaikinio meno centras
Vokiečių g. 2
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis