Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Pirmoji „Autarkia Performs“ ciklo dalis, skirta 14-ajai Baltijos trienalei

birželio 4 @ 20:00

Birželio 4 d. 20 val. „Autarkijoje“ (Naugarduko 41, Vinius) prasideda pirmoji “Autarkia Performs” ciklo dalis, skirta 14-ajai Baltijos trienalei.

Lengva mylėti tuos, kurie mums patinka. Kaip mylėti tuos kitus?

Mūsų tėvai sugriovė Berlyno Sieną, bet kodėl mes ir toliau gyvename senojo padalinto, atskirto pasaulio taisyklėmis? Plytos dužo, kapitalas liejasi laisvai, o meilė? Kodėl mes nuolat krentame į tuos pačius neapykantos ir destrukcijos griovius?

Autarkia menininkų dienos centras kviečia švęsti paliaubas. Ar įkaitusi tarptautinė politinė aplinka ir komplikuota istorija galioja ir tariamai kitokiam meno pasauliui? Ar menas yra pagrindas pradėti po truputį kurti alternatyvią pagarbos, įtraukties ir sveiko proto visatą?

Tai takus poistorinis įvykis, permezgantis bendruomenės ryšius, apimantis muziką, gastronomiją, performansą, komediją ir architektūrinius vyksnius. Susidūrime dalyvauja Lubomir Grzelak, Robertas Narkus, Lukas Strolia, Olegas Šurajevas, Elena Veleckaitė, Sniegė Naku, vietiniai vaikai, „Delta Mityba“ (Kotryna Butautytė, Saulė Gerikaitė, Jonas Palekas, Dominykas Saliamonas Kaupas ir Maria Tsoy) ir kiti.

Organizuoja JL Murtaugh, Robertas Narkus

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Informacija

Data:
birželio 4
Laikas:
20:00
Renginys Categories:
,

Vieta

Autarkia
Naugarduko g. 41
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis