Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Architektūros fondo mikro paroda „Namai magnetinėse juostose“ kultūros komplekse „SODAS 2123“

gegužės 9 - gegužės 19

Iki gegužės 19 d. kultūros komplekse „SODAS 2123“ (Vitebsko g. 23) Architektūros fondas tęsia mikro parodų seriją „Namai“ ir savo fizinėje bei virtualioje erdvėse pristato antrą serijos parodą „Namai magnetinėse juostose“, kurioje – Pauliaus Kliučininko sukurtas fotomontažas ir tekstas.

Antrojoje „Namai“ serijos mikro parodoje pristatome Pauliaus Kliučininko tekstą ir fotomontažą „Namai magnetinėse juostose“. Darbuose autorius nagrinėja, kaip skirtingai veikia architektūros ir erdvės vaizdavimas kino filmuose. Pasak Pauliaus, „kinas naudoja architektūrą kaip aplinką, kurią formuoja žmogus ir laikas. Tačiau kartais autorinis kinas veikia priešingai – išbando žmogų, jo privatumą, santykį su kitais, emocijas, laiką ar pasirinkimus jau suformuotoje erdvėje ir taip testuoja mūsų gyvenamąją aplinką laike ir erdvėje”.

Mikro parodų serija „Namai“

Mikro parodų serijoje „Namai“ pristatomi Architektūros fondo architektūros kritikos platformos „Aikštėje“ kuruoto atviro pasakojimų apie architektūrą konkurso „Namai“ laureatai ir jų kūriniai. Konkurse dalyviai buvo kviečiami pažvelgti į šią temą iš pačių skirtingiausių žiūros taškų ir apgalvoti Namų ir Namūdiškumo sąvokas.

Iki birželio pabaigos kultūros komplekse „SODAS 2123“ pristatomos penkios serijos „Namai“ mikro parodos: Salomėjos Lubytės „Distancijos. Tarp vaizduotės šventyklų ir profesinių lūkesčių“, Pauliaus Kliučininko „Namai magnetinėse juostose“, Aistės Rakauskaitės „Namai – tai aš“, Augusto Lapinsko „Vivariumas“ bei Lolitos Salienės „Ponas Kazikas ir Kalėdinių eglučių namai“. Parodas galima aplankyti ir virtualiai Architektūros fondo tinklalapyje www.archfondas.lt/parodu. Mikro parodų kuratoriai – Indrė Ruseckaitė ir Justinas Dūdėnas.

Parodas pristato Architektūros fondas. Projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė. Architektūros fondo veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Partneris – SODAS 2123. Informacinis partneris – LRT.

Informacija

Pradžia:
gegužės 9
Pabaiga:
gegužės 19
Renginys Categories:
,

Vieta

SODAS 2123
Vitebsko g. 21, 23
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis