Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Lietuvos alternatyvių grupių paramos koncertas Ukrainai erdvėje „Empty Brain Resort“

2022-04-12, Antradienis @ 20:00 - 22:00

Iniciatyvos, skirtos padėti karo nusiaubtai Ukrainai ir jos žmonėms, neturi sustoti. Tuo įsitikinęs ir būrys Lietuvos alternatyvios scenos muzikantų,kurie dalyvaus paramos koncerte Ukrainai „PLAY PRAY PAY FOR UKRAINE“. Balandžio 12 d. antradienį, nuo 20 val. Vilniaus kultūros komplekso „Sodas 2123“ erdvėje „Empty Brain Resort“ (Vitebsko g. 23) visų muzikos mylėtojų lauks turtinga programa. Savo koncertus čia surengs grupės „shishi“, „Planeta Polar“, „Ambulance on Fire“, „Crucial Features“ bei atlikėja godo yorke.

„Karas Ukrainoje vyksta jau šimtą tūkstančių dienų, atrodo. Baisu, kad po truputį įprantame prie žiaurių vaizdų ir baisios realybės. O pagalbos ten reikia nuolat. Taigi – organizuojame pagalbą, kartu – lengviau“, – sako koncertą organizuojantys atlikėjai.

„Labai svarbu, kad jūsų ateitų kuo daugiau, nes visos už koncerto bilietus surinktos lėšos bus skiriamos humanitarinės pagalbos fondui Ukrainoje „UA_First Aid“. Jį suradome taip pat per kolegas muzikantus, veikiančius alternatyvioje Ukrainos scenoje“, – pasakoja viena iš koncerto organizatorių, grupės „shishi“ narė Giedrė Nalivaikaitė.

„Esam tokie privilegijuoti, galime groti koncertus ir į mus niekas nešaudo. Todėl aukokim ir prisidėkim. Jūs ateikit, mes pagrosim“, – ragina būrys muzikantų.

„PLAY PRAY PAY FOR UKRAINE“

https://www.facebook.com/events/536856847871918

Renginio bilietą bus galima įsigyti prie durų. Bilieto kaina – 10 eur.

 

Informacija

Data:
2022-04-12, Antradienis
Laikas:
20:00 - 22:00
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:
, , ,

Vieta

Empty Brain Resort
Vitebsko g. 23
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis