Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Kultūros komplekso SODAS 2123 tarptautinės meno rezidencijų programos dalyvių Chih Tung Lin ir Kimball Holth kūrybinių praktikų pristatymas

2022-06-02, Ketvirtadienis @ 18:30 - 20:00

Birželio 2 d., ketvirtadienį, 18:30 val. erdvėje Alt Lab (Vitebsko g. 23) vyks kultūros komplekso SODO 2123 tarptautinės meno rezidencijų programos dalyvių Chih Tung Lin ir Kimball Holth rezidencijos patirčių ir kūrybinių praktikų pristatymą.

Renginys vyks SODE įsikūrusioje Alt Lab erdvėje, trečiame kultūros komplekso aukšte.

Apie menininkus:

Chih Tung Lin gimė Taivane, šiuo metu kuria ir vykdo kuratorinę veiklą Helsinkyje, Suomijoje. Chih Tung Lin kuruoja, kuria performansus ir iliustracijas, daugiausia dirba sušiomis medijomis. Savo kūryboje dažnai nagrinėja komunikaciją, socialinius santykius bei žaidimus.

Rezidencijos metu Chih Tung Lin plėtojo savo vystomą performatyvų kuratorinį projektą „Studio Visits by Chih Tung Lin“ (liet. Studijų vizitai su Chih Tung Lin). Pasinaudojant gyvybinga rezidencijos aplinka, Chih Tung Lin kurė dalyvavimo patirtis, kuriant mainus ir susitikimus bei inicijuojant pokalbius apie multidisciplininį mąstymą bei perspektyvas.

Kimball Holth yra menininkas kilęs iš Australijos, šiuo metu gyvenantis Olandijoje. Jis domisi ankstyvosiomis tapybos proceso stadijomis. Kimball kuria iš susiūtų drobės likučių, plytelių, su pritvirtintais kontaktiniais mikrofonais, gipso, tapetų likučių. Menininkas pasirenka neužbaigti kūrinio ir likti prie pirminių medžiagų bei pačio proceso. Tokiu būdu meno kūrimas tampa ieškojimu kažko netikėto ir atsitiktinio, taip nepažįstant, abejojant ir amžinai atidedant galutinio objekto atsiradimą. Ieškodamas nepastebimo tapybos kūrinio pagrindo, Kimball kuria instaliacijas, skulptūras bei meno kūrinius, menančius daiktų ateities būsenas. Rezidencijos metu SODE 2123 Kimball Holth eksperimentavo su medžiagomis, objektais ir garsais, atrastais artimiausioje aplinkoje ir jungė juos bendroje instaliacijoje.

SODAS 2123 veiklas remia Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė

Viršelio nuotrauka: Kimball Holth kūrinys “Why not”

Informacija

Data:
2022-06-02, Ketvirtadienis
Laikas:
18:30 - 20:00
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:
,

Vieta

SODAS 2123
Vitebsko g. 21, 23
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis