Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Kolektyvinė paroda „New Folder IV“ Prospekto fotografijos galerijoje

2020-07-01, Trečiadienis @ 17:30

Liepos 1 d. 17.30 val. Prospekto fotografijos galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius) atidaroma kolektyvinė paroda „New Folder IV“ (Lidija Kaleinikovaitė, Šarūnas Kvietkus, Ernestas Tatlauskas).

Paroda „New Folder“ yra kasmetinė Lietuvos fotomenininkų sąjungos paroda, kurioje pristatomi įdomiausių naujųjų sąjungos narių kūrinai. Tai galimybė pažvelgti į kasmet atsinaujinančią fotografų bendruomenę ir jaunus autorius jaudinančias problemas bei jų pasirenkamus raiškos būdus. Paroda „New Folder“ kviečia pamatyti kaip fotografija gali keistis, evoliucionuoti ir būti reprezentuojama ateityje.

Šįkart Prospekto galerijos trys salės ir trys pasakojimai apie nūdieną. Pirmoje žiūrovus pasitiks Šarūno Kvietkaus kūriniai „Gimtoji žemė“, kuriame autorius konceptualiai tematizuoja emigracijos ir identiteto paieškos problemas. Apmąstydamas vertybines schemas sukuria abstrakčius savos vietos scenovaizdžius. Lidiją Kaleinikovaitę jaudina klausimas ar mes norime pasitikėti kitu žmogumi ir iš tiesų išgirsti vyresniosios kartos patirtis? Atrodo visada egzistavusį kartų konflikto klausiamą autorė iškelia šiandienos kontekste. O parodą baigiantis Ernestas Tatlauskas bando apibrėžti mūsų santykį su istorija ir atmintimi. Autorius pasitelkdamas performatyvias inscenizacijas parodo dabarties paradoksalumą.

Paroda „New Folder“ veiks iki liepos 25 d.

Parodą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Informacija

Data:
2020-07-01, Trečiadienis
Laikas:
17:30
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:
, ,

Vieta

Prospekto galerija
Gedimino pr. 43
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis