Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Igno Pavliukevičiaus instaliacija „Vandeniui atspari širdis“ galerijoje „Atletika“

2019-11-14, Ketvirtadienis @ 19:30

Lapkričio 14 d. 19:30 val. galerijoje „Atletika“ (Vitebsko 21, Vilnius) pristatoma įtraukianti, neseniai nepriklausomoje meno mugėje Turine, Italijoje, pristatyta menininko Igno Pavliukevičiaus instaliacija „Vandeniui atspari širdis“.

Ignas Pavliukevičius instaliacijoje „Vandeniui atspari širdis“ kalba apie supanašėjimą tarp to, kas realu, ir to, kas dirbtina. Savo praktikoje jis kuria situacijas, kuriose žmonės priešpastatomi sau santykyje su technologijomis. Jungdamas skirtingas medijas – performansą, virtualią realybę, 3D modeliavimą – Pavliukevičius siekia iššaukti prieštaringą žiūrovo patirtį. Technologinės naujovės vis mažina atskirtį tarp dirbtinio intelekto ir žmogaus proto. Svarbiausi šios akimirkos klausimai – kiek automatizavimas ir skaitmeninimas įtakoja žmogaus būties prasmę ir vertę, ar skaitmeninės būtybės gali būti empatiškos, kada nuspręsime, kaip jaučiamės dėl jų egzistavimo?

Ignas Pavliukevičius baigė bakalauro studijas Hagos Karališkoje menų akademijoje ir magistro studijas Vilniaus dailės akademijos Fotografijos ir medijos meno katedroje. Pavliukevičiaus kūriniai rodyti Amsterdame, Hagoje, Leuvardene, Taline, Turine, Vilniuje ir Nidoje, jis bendradarbiavo su menininku Julijonu Urbonu projekte „Planeta iš žmonių“ (pristatytas galerijoje „Vartai“ 2018 m.). Menininkas 2019 birželį buvo nominuotas Nordic & Baltic Young Artist Award´19 (NBYAA) apdovanojimui. https://ignaspav.com.

Paroda veikia 2019/11/15 – 2019/11/29 trečiadieniais – penktadieniais 16 – 19 val.

Parodą organizuoja Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga, daliniai rėmėjai – Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė, UAB Baltic digital building developer.

 

Informacija

Data:
2019-11-14, Ketvirtadienis
Laikas:
19:30
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:

Vieta

Atletika
Vitebsko g. 21, 23
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis