Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Audriaus Kinčiaus ir Eimanto Budrio paroda „Būties kasdienybė“ KKKC II aukšto galerijoje

2022-02-25, Penktadienis @ 18:00 - 19:00

Vasario 25 d., penktadienį, 18 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) II aukšto galerijoje bus atidaroma Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto grafinio dizaino studijų programos ketvirto kurso studentų Audriaus Kinčiaus ir Eimanto Budrio kūrybos paroda „Būties kasdienybė“.

Visuomenėje egzistuoja stereotipas, kad grafikos dizaineriai dirba vien kompiuteriais ir prie ekranų praleidžia ištisas dienas. Tačiau Audriaus Kinčiaus ir Eimanto Budrio kūryba išskirtinė tuo, kad jie perkelia per studijų metus sukauptas žinias ant drobės ar popieriaus ir viską kuria rankomis.

Audriaus Kinčiaus kūrybą galima apibūdinti kaip nuolat kintančią, eksperimentinę. Anot autoriaus, tapant paveikslus jam vis norisi pabandyti naują, neišbandytą techniką. Vienas svarbiausių dalykų Audriaus kūryboje – idėja. Tačiau idėja turi gimti savęs neprievartaujant. Ją turi padiktuoti laikas, aplinka, jausmai. Autoriaus paveikslų idėjos dažniausiai atsiskleidžia tik jam visiškai pabaigus paveikslą.

Eimanto Budrio kūryba – visiškai kitokia. Tai labai laisvas ir intuityvus įvairių technikų mišinys. Čia susipina vaizdas ir tekstas. Pasak autoriaus, svarbiausia jo kūryboje – piešti emocijas, o ne paveikslus. Todėl visi jo darbai vienodo dydžio ir formato. Svarbu, kas pavaizduota, o ne kokio dydžio ar proporcijų kūrinys ant sienos. Menininkui labiau rūpi, kokią žinutę ir emociją skleidžia jo kūrinys. Karantino metu kaip savotišką meno terapiją naują kūrybos techniką atradęs Eimantas sako, kad netyčinės klaidos tik padeda, suteikia darbui originalumo ir intymumo.

Parodos „Būties kasdienybė“ darbai sukurti studijų metu Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultete.

Paroda veiks iki 2022 m. kovo 25 d.

Galeriją galima aplankyti I–IV 9–17 val., V 9–15.45 val. (pietų pertrauka 12–13 val.), valstybinių švenčių dienomis nedirba.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, paviešintuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

Informacija

Data:
2022-02-25, Penktadienis
Laikas:
18:00 - 19:00
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:
,

Vieta

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras
Bažnyčių g. 4
Klaipėda, Lietuva
+ Google žemėlapis