Užsiėmimai vaikams ir jaunimui Šiaulių dailės galerijoje

2022 m. birželio 16 d., Ketvirtadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Birželio 27 – liepos 1 d., 10–13 val., Šiaulių dailės galerija (Vilniaus g. 245) kviečia vaikus ir jaunimą vasaros atostogas leisti kūrybingai ir dalyvauti antrojoje MENOPOLIO vasaros sesijoje! Užsiėmimai skirti 7–14 m. asmenims.

𝐁𝐢𝐫𝐳̌𝐞𝐥𝐢𝐨 𝟐𝟕 𝐝., 𝐩𝐢𝐫𝐦𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢̨, 𝟏𝟎–𝟏𝟑 𝐯𝐚𝐥. – 𝐑𝐢𝐦𝐚𝐧𝐭𝐨𝐬 𝐕𝐚𝐢𝐜̌𝐞𝐤𝐨𝐧𝐲𝐭𝐞̇𝐬 „𝐅𝐨𝐫𝐮𝐦𝐨 𝐭𝐞𝐚𝐭𝐫𝐨 𝐥𝐚𝐛𝐨𝐫𝐚𝐭𝐨𝐫𝐢𝐣𝐚”

Forumo teatro dirbtuvėse dalyviai, patys tapę aktoriais, turės ieškoti būdų, kaip susitvarkyti sudėtingose socialinėse situacijose, ginti savo teises ir vertybes neįžeidžiant kitų. Tai puiki gyvenimo repeticija, į kurią įtrauks forumo teatro metodo pradininkė Lietuvoje Rimanta Vaičekonytė.

𝐁𝐢𝐫𝐳̌𝐞𝐥𝐢𝐨 𝟐𝟖 𝐝., 𝐚𝐧𝐭𝐫𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢̨, 𝟏𝟎–𝟏𝟑 𝐯𝐚𝐥. – 𝐒𝐭𝐚𝐬𝐞𝐥𝐞̇𝐬 𝐉𝐚𝐤𝐮𝐧𝐬𝐤𝐚𝐢𝐭𝐞̇𝐬 𝐤𝐮̄𝐫𝐲𝐛𝐢𝐧𝐞̇𝐬 𝐝𝐢𝐫𝐛𝐭𝐮𝐯𝐞̇𝐬 „𝐕𝐚𝐢𝐳𝐝𝐮𝐨𝐭𝐞̇𝐬 𝐳̌𝐚𝐢𝐝𝐢𝐦𝐚𝐢”

Iliustratorė ir risografijos studijos „Hungry Eyes” kuratorė Staselė Jakunskaitė supažindins vaikus su risografija ir kvies patirti kūrybą, kaip stebinantį manipuliacijos vaizduote žaidimą. Pasitelkiant įvairius metodus vaikai atras kaip gimsta originalios idėjos ir sukuriamos naujos, netikėtos prasmės. Dirbtuves sudarys trys dalys: „Fantastinis gyvūnas”, „Keistas debesėlių pasaulis” ir „Namas – ne namas”. Šiose kūrybinėse dirbtuvėse lavinsime vaizduotę, kūrybiškumą ir supratimą apie tai, kaip idėjos perteikiamos vizualine kalba.

𝐁𝐢𝐫𝐳̌𝐞𝐥𝐢𝐨 𝟐𝟗 𝐝., 𝐭𝐫𝐞𝐜̌𝐢𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢̨, 𝟏𝟎–𝟏𝟑 𝐯𝐚𝐥. – 𝐉𝐨𝐥𝐢𝐭𝐨𝐬 𝐎𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐤𝐮̄𝐫𝐲𝐛𝐢𝐧𝐞̇𝐬 𝐝𝐢𝐫𝐛𝐭𝐮𝐯𝐞̇𝐬 „𝐊𝐚𝐬 𝐠𝐲𝐯𝐞𝐧𝐚 𝐩𝐨 𝐦𝐚𝐧𝐨 𝐥𝐨𝐯𝐚?”

Menininkė Jolita Online kviečia imti į rankas flomasterius, kuriuos pasitelksime kurdami koliažo technika. Naudodamiesi pasakų motyvais ir juos taikydami savo aplinkai, išmoksime sujungti keletą technikų, lavinti fantaziją ir kūrybiškumą! Kursime originalius paslapčių, nuotykių ir slaptų spalvų turinčius kūrinius.

𝐁𝐢𝐫𝐳̌𝐞𝐥𝐢𝐨 𝟑𝟎 𝐝., 𝐤𝐞𝐭𝐯𝐢𝐫𝐭𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢̨, 𝟏𝟎–𝟏𝟑 𝐯𝐚𝐥. – 𝐒𝐚𝐦 𝐐𝐮𝐢𝐧𝐧 𝐝𝐢𝐫𝐛𝐭𝐮𝐯𝐞̇𝐬 „𝐊𝐚𝐢𝐩 𝐦𝐞𝐬 𝐳̌𝐚𝐢𝐝𝐳̌𝐢𝐚𝐦𝐞?”

Svarbią mūsų gyvenime dalį užima žaidimas. Jei jo nebūtų, mums būtų sunku bendrauti, tobulėti ir mokytis! Šiose dirbtuvėse teatro kūrėjas Sam Quinn kviečia jaunuosius kūrėjus leisis į kelionę, kuri bus pilną žaidimų iš viso pasaulio. Atliksime praktines užduotis, žaisme ir tobulėsime!

𝐋𝐢𝐞𝐩𝐨𝐬 𝟏 𝐝., 𝐩𝐞𝐧𝐤𝐭𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢̨, 𝟏𝟎–𝟏𝟑 𝐯𝐚𝐥. – 𝐄𝐠𝐥𝐞̇𝐬 𝐍𝐚𝐫𝐛𝐮𝐭𝐚𝐢𝐭𝐞̇𝐬 𝐝𝐢𝐫𝐛𝐭𝐮𝐯𝐞̇𝐬 „𝐏𝐢𝐥𝐧𝐚𝐬 𝐦𝐚𝐢𝐬̌𝐚𝐬 𝐦𝐢𝐧𝐜̌𝐢𝐮̨”

Šiose dirbtuvėse su grafike Egle Narbutaite mokysimės lavinti savo kūrybiškumą. Bandysime ne tik išlaisvinti, bet ir valdyti savo kūrybines mintis ir idėjas. Eskizuosime, kursime, o dirbtuvių pabaigoje kiekvienas išsineš savo gamybos maišelį.

Registruotis sesijai galima el. paštu info@menopolis.lt, arba užpildžius formą: https://bit.ly/3NQBqOK

Sesijos (5 užsiėmimų) kaina dalyviui – 50 Eur.

𝐏𝐥𝐚𝐧𝐮𝐨𝐣𝐚𝐧𝐭𝐢𝐞𝐦𝐬!

𝐌𝐄𝐍𝐎𝐏𝐎𝐋𝐈𝐎 𝐯𝐚𝐬𝐚𝐫𝐨𝐬 𝐬𝐞𝐬𝐢𝐣𝐚 𝐍𝐫. 𝟑 𝐯𝐲𝐤𝐬 𝐥𝐢𝐞𝐩𝐨𝐬 𝟏𝟏 𝐝. – 𝟏𝟓 𝐝. 👉 https://bit.ly/39K7dlo

Projekto veiklas dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė

Partneris – naujienų sklaidos portalas „Etaplius”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *