Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Gyčio Skudžinsko paroda „Dienoraščiai, eskizai, pastabos, citatos ir kitos kasdienybės arba GyS CHAOS“ „Prospekto“ galerijoje

2019-11-06, Trečiadienis @ 17:30

Lapkričio 6 d. 17.30 val. „Prospekto“ galerijoje (Gedimino pr. 43) atidaroma Gyčio Skudžinsko paroda „Dienoraščiai, eskizai, pastabos, citatos ir kitos kasdienybės arba GyS CHAOS“.

Čia nėra pradžia, bet nėra ir pabaiga. Ši paroda nėra baigtinis apibendrintas meninis projektas. Tai rastų daiktų, naujų kūrinių užuomazgų, neišsipildžiusių sumanymų sankaupa. Kartais, praėjus kuriam laikui, jie pakeičia formą ir išnyra nauju pavidalu. Neretai šie NEREIKALINGI vaizdiniai, sugulę užrašų knygelių ir eskizų bloknotų puslapiuose, dūlantys apatiniuose stalčiuose, paslėpti už knygų lentynos, atranda naujus ryšius, mezga dialogus ir sukuria netikėtas prasmines nuorodas…

Tai asmeninis kasdienės praktikos „sąmonės ir atvaizdų srauto“ archyvas.

Iš kitos pusės, šiuos objektus, esančius tarpinės būsenos, galime skaityti kaip nesuinteresuoto buvimo, kūrybos, neartikuliuotos idėjos kelionę iki legitimuoto meno kūrinio.

Gytis Skudžinskas (gim. 1975) meno lauke veikia kaip fotografas, kuratorius bei knygų dailininkas. Jo kūrybinė praktika neapsiriboja vienu žanru: autorius pasitelkia ir piešinius, objektus, instaliacijas. Menininko darbai personalinių parodų pavidalu pristatyti tokiose užsienio galerijose kaip „Villa Ruh“ (Vokietija), „WerkStadt Kulturverein Berlin e. V“ (Vokietija) bei Lietuvoje: „Post“, „Si:said“ galerijose, VDA ekspozicijų salėje „Titanikas“ ir kt.

 Lapkričio 15 d. 17 val. vyks ekskursija su autoriumi

Paroda veiks iki lapkričio 30 d.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Informacija

Data:
2019-11-06, Trečiadienis
Laikas:
17:30
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:

Vieta

Prospekto galerija
Gedimino pr. 43
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis