Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Teodoro Malinausko fotografijų paroda „Nelankytinos vietos” Vilniuje

rugpjūčio 19 @ 18:00

Rugpjūčio 19 d., penktadienį, 18 val. adresu Bokšto g. 4, Vilniuje vyks Teodoro Malinausko fotografijų parodos „Nelankytinos vietos“ atidarymas.

Teodoro Malinausko fotografijų paroda „Nelankytinos vietos“ – tai žvilgsnis į miesto pakraščius ir paribius. „Lankau nelankytinas vietas, stabteliu ties tuo, kas paprastai apeinama ir nepastebima, žiūriu ne į tai, ką reikia pamatyti. Man įdomu, kas verta dėmesio ir kas ne? Ką norime išsaugoti ir prisiminti, o ką – pamiršti? Fotografija leidžia įamžinti nestabilias, tranzitines būsenas ir sykiu primena apie neišvengiamą monumentalaus pabaigą.”- sako autorius.

Teodoras fotografuoja miestą iš nugaros. Atsitraukus toliau nuo epicentro ir sulėtinus žvilgsnį, atsiveria įdomybės: urbanistinio vystymosi netolygumai, skirtingų naratyvų neatitikimai, interesų nesuderinamumai, netikėti miesto audinio pjūviai. Fotografijose nėra žmonių, bet stipriai juntamas jų pėdsakas – architektūriniai disonansai pasakoja apie sudėtingus žmonių santykius. Žmogaus veiklos ženklai kartais sako daugiau nei veidai. Teodoro darbuose persipina lekiantis ir slenkantis laikas, įvykių ir nieko nevykimo žymės, nusidėvėjimas ir šviežumas, gausa ir stygius. Analogine technika sukurti belaikiai miestovaizdžiai sutrikdo žiūrovo laiko nuovoką, kviečia stebėtis dabartimi ir fantazuoti apie ateitį.

Daugiau parodoje.

Parodą galima aplankyti rugpjūčio 19-29 d.*

An.-Pn. 18-20 val.

Š.-S. 15-20 val.

*23 d. nedirbs

Parodą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Partneriai: Vilniaus analoginės fotografijos ir kino festivalis, Palaukinės kultūros centras, Vadim Šamkov, Aleksandr Nazimov ir Bokšto4.

Informacija

Data:
rugpjūčio 19
Laikas:
18:00
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:

Vieta

Vieta be pavadinimo
Bokšto g. 4
Vilnius,
+ Google žemėlapis