Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Donato Stankevičiaus fotografijų paroda „At the Bus Stop“ Kauno fotografijos galerijoje

2020-10-22, Ketvirtadienis @ 18:00

Spalio 15 d. Kauno fotografijos galerijoje pradeda veikti menininko Donato Stankevičiaus fotografijų paroda „At the Bus Stop“ (liet. Autobuso stotelėje).

„Nesu gatvės fotografas. Niekada juo nebuvau“, – sako autorius, pristatantis bene dešimtmetį kurtą fotografijų ciklą, kuriame dabar, anot jo, yra svarbiausi ne konkretūs vaizdai, o pačios gatvės fotografijos situacija ir klausimas, ar išliks ji „pasitikėjimo žanru“? Dešimtmečiais gyvavusi ir mūsų kasdienybę dokumentavusi fotografija apmirė, ją pakeitė ir toliau mūsų gyvenimą demonstruojantys, labiau pastatyminiai, kiek šabloniški ir vizualiai vienodi vaizdai, kuriuose herojai rodo save iš gražiausių pusių. Paroda „At the Bus Stop“ – išskirtinai kaunietiška ir pozityvi. Viešojo transporto stotelėse verdantis gyvenimas kupinas komiškų situacijų, margas nuo ten šmėžuojančių reklamų ir ryškiaspalvių drabužių.

Parodą lydintis renginys įvyks spalio 22 d. 18 val. Tądien žiūrovai turės galimybę pamatyti visas D. Stankevičiaus ciklo „At the Bus Stop“ fotografijas.

Donatas Stankevičius yra fotografas, menininkas, kuriantis įvairiomis disciplinomis. Jis yra surengęs eilę personalinių parodų įvairiose pasaulio vietose, tarp kurių Niujorkas, Tbilisis, Oklandas ir kt. Vyraujanti tema fotografijoje – žmogus ir skirtingi jo gyvenimo etapai bei būsenos.

Paroda veikia iki lapkričio 8 d.

Parodą remia Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė.

Informacija

Data:
2020-10-22, Ketvirtadienis
Laikas:
18:00
Renginys Categories:
,
Renginys žymės:

Vieta

Kauno Fotografijos galerija
Vilniaus g. 2
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis