Juozo Laivio ir Tomo Danilevičiaus paroda „Menas nereikalingas, bet tik menininkai to nežino“ ŠMC vitrinoje

2010 m. gruodžio 16 d., Ketvirtadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Gruodžio 17 d., penktadienį, 18 val., Šiuolaikinio meno centro vitrinoje atidaroma Juozo Laivio ir Tomo Danilevičiaus paroda „Menas nereikalingas, bet tik menininkai to nežino“.

Dviejų Lietuvos provincijoje gyvenančių ir kuriančių menininkų Juozo Laivio ir Tomo Danilevičiaus improvizacinio pobūdžio instaliacija pavadinimu „Menas nereikalingas, bet tik menininkai to nežino“ vainikuoja  ŠMC skaityklos renginių 2010 metų programą, skirtą šiuolaikinio meno sklaidos bei edukacijos projektams. Ši instaliacija, savo turiniu nepretenduojanti į elitinį meną ir orientuota į primityvizmo žanrą, siūlo tiesiog mėgautis žiūrėjimo malonumais, beprasmiškai nediskutuojant apie meno ar menininkų padėtį visuomenėje. Tai tiesiog spalvinga, žaisminga, pokštaujanti kompozicija, švelniai įsiliejanti į prieššventinį, šventinį ar pošventinį Vilniaus miesto organizmą.

Komentarai

  1. karbolines vizijos atsvaitai

    tai jau tikrai patalpinta elitinej miesto ir smc vitirinoj, ir nepretenduoja i absoliuta- tikra kaledine pasaka, ho-ho-ho! o tikrai laivys su danilevicium kartu toj provincijoj ir gyvena, ho-ho-ho?

  2. karbolines vizijos atsvaitai

    ho-ho-ho, “laivio menas” be laivio smegenu yra niekas, o kas to dar nezinojo?itariu, kad smc taip ir nesuzinos, ho-ho…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *