Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Dailės skyriaus paroda „Matavimai ir vizijos“ Vilniaus rotušėje

2022-12-08, Ketvirtadienis @ 18:00

Lapkričio 8 d. (ketvirtadienį) 18 val. Vilniaus rotušėje atidaroma Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Dailės skyriaus  paroda „Matavimai ir vizijos“. 

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Dailės skyrius pristato fondinių darbų kolekciją – tai pastaraisiais metais sukurti grafikos, tapybos, skulptūros kūriniai, kurių autoriai yra vyresniųjų klasių mokiniai. Kūrybinio proceso  metu juos konsultavo mokyklos mokytojai-menininkai Ugnė Žilytė, Linas Blažiūnas, Austė Jurgelionytė-Varnė, Vidmantas Jusionis, Marija Šnipaitė, Gediminas Akstinas, Giedrius Plechavičius, Julija Ikamaitė, Gediminas Piekuras.

Parodos „Matavimai ir vizijos“ dėmesio centre yra akademinės dailės tradicijų interpretavimas ir jaunųjų menininkų kūrybos laisvė. Viena vertus, matavimai – tai klasikinės erdvės formavimo metafora, apimanti tiek vidinius vaizdų konstravimo principus, tiek išorinius ryšius su klasicistiniais Vilniaus rotušės architektūros elementais. Antra vertus, eksponuojamuose estampuose, akvarelėse, skulptūriniuose objektuose ir konceptualiuose projektuose išryškėja jauniems žmonėms artimos egzistencinės ir siurrealios vizijos. Trečia vertus, ir besimokydami kurti, ir viešai prisistatydami savo kūrybą menų mokyklos mokiniai tarsi „pasimatuoja“ įsivaizduojamą menininko profesiją.

Paroda veiks 2022 m. lapkričio 8–28 d.

Informacija

Data:
2022-12-08, Ketvirtadienis
Laikas:
18:00
Renginys Categories:
,

Vieta

Vilniaus miesto rotušė
Didžioji g. 31
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis