Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Lietuvos kultūros tarybos organizuojama diskusija: „Pandemijos pamokos: ar kultūros sektorius pasirengęs ateities krizėms?“ Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje

vasario 3 @ 15:00 - 18:00

Vasario 3 d., penktadienį, 15.00–18.00 val., Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Renginių erdvėje, III aukšte (Gedimino pr. 51, Vilnius) vyks Lietuvos kultūros tarybos organizuojama diskusija: „Pandemijos pamokos: ar kultūros sektorius pasirengęs ateities krizėms?“.

Registracija į renginį: https://bit.ly/3QbXu8r

Renginys skirtas pristatyti Lietuvos kultūros tarybos, Ekonominių konsultacijų ir tyrimų, KOG rinkodaros ir komunikacijos mokslų instituto atlikto tyrimo „Covid-19 pandemijos ir kitų 2020-2022 m. krizių poveikio kultūrai ir kūrybiniam sektoriui“ analizę. Tyrime buvo siekiama išsiaiškinti, kaip kultūros ir kūrybinio sektoriaus (KKS) organizacijos sugeba veikti sukrėtimų metu. Atliktą tyrimą pristatys Lietuvos kultūros tarybos Stebėsenos ir analizės skyriaus vyresnioji analitikė Marija Pečiulytė ir KOG rinkodaros ir komunikacijos mokslų instituto Tyrimų ir įžvalgų vadovė Rūta Matulaitienė.

Po tyrimo pristatymo vyks diskusija. Joje bus siekiama išsiaiškinti, kaip kultūros sektoriui sekėsi išgyventi pastarųjų metų krizes ir kaip jos paveikė kultūros sektoriaus veiklą. Renginio metu bus diskutuojama, ar pasiteisino valstybinių institucijų priemonės siekiant sušvelninti krizių poveikį kultūros sektoriui, kokius pokyčius kultūros sektoriuje galime pastebėti po-pandeminiu laikotarpiu.

Diskusijoje dalyvaus Kultūros ministras Simonas Kairys, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Europos Sąjungos investicijų koordinavimo departamento direktorė Rita Armonienė, Lietuvos kultūros tarybos pirmininkė Asta Pakarklytė, Lietuvos šokio informacijos centro vadovė Gintarė Masteikaitė, KOG rinkodaros ir komunikacijos tyrimų instituto Tyrimų ir įžvalgų vadovė Rūta Matulaitienė. Diskusijos dalyviai dalinsis įžvalgomis apie kultūros sektorių paveikusią pandemiją bei pasirengimą ateities krizėms.

Po diskusijos renginio dalyviai galės užduoti jiems svarbius  klausimus, į kuriuos atsakys diskusijoje dalyvaujantys specialistai.

Renginio moderatorius: LRT KLASIKA vadovas Julijus Grickevičius.

Tiesioginę renginio transliaciją kviečiame žiūrėti:

– Tinklalapyje kulturostaryba.zoomtv.lt;
– Lietuvos kultūros tarybos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“;
– Lietuvos kultūros tarybos kanale platformoje „YouTube“ (https://bit.ly/3wQKbBe).

Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, nuotraukomis ir įrašu bus dalinamasi Lietuvos kultūros tarybos komunikacijos kanaluose.

Informacija

Data:
vasario 3
Laikas:
15:00 - 18:00
Renginys Categories:
,

Vieta

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Gedimino pr. 51
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis