Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Atvira dr. Pioter Shmugliakov paskaita „Meno kūrinio bendruomenė“ VDA

balandžio 24 @ 12:00

Balandžio 24 d., 12 val. VDA 102 aud. (Malūnų g. 3, VDA C1 pastatas) vyks atvira dr. Pioter Shmugliakov paskaita „Meno kūrinio bendruomenė“.

Pakaitoje per „meno kūrinio bendruomenės“ koncepciją, bus bandoma apibrėžti politinę meno kūrinio dimensiją, teigiant, jog tai vienas iš svarbiausių aspektų, nurodantis į tai, ką mes laikome meno kūriniu. Pakaitoje bus apžvelgiamos įvairios šios sąvokos versijos – pradedant Kanto estetine (aesthetic) ir Heideggerio alėtėjine (aletheic) meno kūrinio bendruomenės apibrėžimo skirtimi ir stebint kaip šios koncepcijos persipina keliuose dabartiniuose, iš pirmo žvilgsnio nieko bendra tarpusavyje neturinčiose meno fenomenuose – reliacinėje estetikoje ir psi-transo susibūrimuose.

Dr. Pioter Shmugliakov – filosofas, poetas, dėstytojas, šiuo metu podoktorantūros tyrėjas Berlyno Freir filosofijos institute. Jo poezijos knygos išleistos Tel Avive ir Maskvoje, o eksperimentinis performansas Metaglorija buvo pristatytas keliose Tel Avivo, Peterburgo ir Berlyno meno erdvėse, o taip pat funkcionuoja virtualioje erdvėje. Pioter Shmugliakov straipsnis pristatė Izraelio paviljono menininką 55- ojoje Venecijos bienalėje. Taip pat jis kuravo meno skltį Jeruzalės Plexus žurnale. Jis yra vizituojantis dėstytojas Haifos , Tel Avivo universitetuose ir Bazazelio akademijoje.

Paskaita vyks anglų kalba.

Informacija

Data:
balandžio 24
Laikas:
12:00
Renginys Categories:
,

Vieta

VDA doktorantūros skyrius
Malūnų g. 3
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis