Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

„Meno celės ‘19“ VDA „Titanike“

birželio 14 @ 18:00

Birželio 14 d., 18:00 val. VDA Parodų salėse „Titanikas“ II a. (Maironio g. 3, Vilnius) atidaroma projekto „Meno celės ‘19“ paroda.

„Meno celės“ – tai kasmetinis, jau ilgametes tradicijas turintis Vilniaus dailės akademijos renginys, pristatomas menų festivalio „Kultūros naktis“ metu. Centrine ašimi tampa parodų salėse „Titanikas“ rengiama paroda, išsitęsianti po visą Vilniaus dailės akademiją bei jos padalinius ir galerijas. Instaliacijos, performansai, koncertai ir kūrybinės dirbtuvės užtvindo Vilniaus dailės akademijos erdves ir kiemus. Tačiau, visų svarbiausia, kad tai viena iš retų progų pamatyti šviežiausius kūrinius, susipažinti su temomis ir procesais, kuriais gyvena jauniausia šalies kūrėjų karta. Parodos dalyviai – bakalauro ir magistrantūros studijų pakopų absolventai.

Vilniaus dailės akademijos erdvės suburia kūrėjus, kurių siekiai ir energija netelpa į jokius kontūrus. Tuo tarpu įkvėpimas – tarsi mikroorganizmai, kurių vystymuisi reikalingos tam tikros sąlygos: drėgmė, maisto medžiagos, šiluma, rūgštinis pH ir deguonis. Įgyvendinus šiuos poreikius gamtinės organizmų kultūros plečiasi, skverbiasi į paviršius ir giliausius plyšius.

Menininko Vlado Suncovo kurta parodos architektūra – terpė vešėti įvairaus pavidalo formoms, idėjoms ir medžiagoms, bei jų tarpusavio ryšiams kurti. Laipsniškai kintanti platforma ant savo paviršių kaupia matomus, užuodžiamus ar tik nujaučiamus pasakojimus.

„Meno celės ‘19“ kviečia pasinerti į daugiasluoksnius tarpsmo procesus.

 Parodos atidarymas vyks birželio 14 d., 18:00 val., ją aplankyti galėsite iki liepos 20 d.

Paroda vyks ne tik ekspozicinėse erdvėse „Titanikas“, bet ir kituose VDA pastatuose bei teritorijose.

 Parodos kuratorė: Milda Dainovskytė

Ekspozicijos architektas: Vladas Suncovas

Grafinis dizainas: Gailė Pranckūnaitė, Marek Voida

 Jau netrukus VDA.LT paskelbsime vakaro programą!

Informacija

Data:
birželio 14
Laikas:
18:00
Renginys Categories:
,

Vieta

VDA parodų salės „Titanikas“
Maironio g. 3
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis