Parodų erdvė kaip sumuštinių franšizė „Sodų 4“

2017 m. liepos 10 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Projektų erdvė Sodų 4 (Sodų g. 4, Vilnius) bei menininkai Albert Allgaier ir José Oliveira kviečia į Didįjį atidarymą – tęstinį trijų dienų trukmės pristatymą liepos 12–14 dienomis. Šis menininkų projektas yra jų bendradarbiavimo rezidencijoje Vilniuje, Sodų 4, rezultatas.

Perkurdami parodų erdvę į sumuštinių franšizę, menininkai apgalvotai renka ir dėlioja specifinę susitikimų ir naujų pojūčių aplinką kuriančius elementus. Savo veiksmais erdvėje jie kelia menininko darbo ir kūrybos, savanoriško darbo, meno objekto vertės klausimus.

 „Jų sumuštiniai verti MoMA kolekcijos.“

„Geriau renkuosi jų sumuštinį nei kelionę į Venecijos bienalę.“

„Estetikos stebuklas: užtikrintai penkios žvaigždutės.“

„Skaniau nei Mona Liza.“

Albert Allgaier (g. 1983, Bregenze, Austrijoje) gyvena ir kuria Vienoje, Austrijoje. Studijavo Japonų kalbą Vienoje ir Jokohamoje, Japonijoje, yra menininkų kolektyvo gruppe uno wien įkūrėjas–narys. Allgaier yra anksčiau lankęsis rezidencijose Lietuvoje (Nidos meno kolonijoje bei Malonioji 6). Jis yra Bregenzo bienalės bendrakuratorius (2012, 2014, 2016, 2018). Jo svajonė – atidaryti kebabinę Stambule.

José Oliveira (g. 1986, Bragoje, Portugalijoje) gyvena ir kuria Porto, Portugalijoje. Jis studijavo šiuolaikinio meno praktiką Porto mieste. Oliveira yra Galeria Painel ir grupės bei meno erdvės Rua do Sol 172, Porto, įkūrėjas, šiuo metu dirbantis Cafe CCOP padavėju ir Leosandro Vincitelli virtuvės šefu. Jis yra šefų konkurso The Three Frogs komisijos narys.

Pristatymas vyks 2017 m. liepos 12–14 d. 16–20 val.

 Specialus pasiūlymas trečiadienį, liepos 12 d. 18 val.

Ši paroda yra projekto Menininkų iš užsienio mini-rezidencijos su prisistatymais projektų erdvėje Sodų 4 dalis. Parodą organizuoja Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga, dalinai remia Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, baras Dėvėti, Vorarlberg unser Land.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *