Paroda „akis-į-akį. Tapatybė kaip menas“ VDA „Titanike“

2017 m. rugpjūčio 7 d., Pirmadienis
Straipsnio autorius: artnews.lt

Rugpjūčio 8 d. 17 val. VDA parodų salėse “Titanikas” (Maironio g. 3, Vilnius) vyks vienų iš seniausių galerijos “Meno parkas” partnerių – Vakarų Vokietijos dailininkų sąjungos (WKB) – parodos “akis-į-akį. Tapatybė kaip menas” atidarymas.

Johanns Steindorf, „The Strange Half-Absence of Wandering at Night, an audio-walk“, 2015. Nuotraukos autorė Jana Nowak

Kuratoriai: Vera Drebusch (Kelnas), Claudia Rinke (Bochumas), Sepp Hiekisch-Picard (Bochumas)

Parodos dėmesio centre yra konfrontacija su pačiu savimi, menininko statusu, giliomis vietos šaknimis ar individualia biografija. Menininkai tai analizuoja naudodami skirtingas menines išraiškos priemones. Kai kuriuose kūriniuose fokusas glūdi pačiame asmenyje, kai kurie menininkai kelia dažną tapatybės klausimą. Savirefleksija užima didelę vietą visuose kūriniuose. Kur gyvenime aš stoviu, iš kur aš atsiradau? Kiek mane įtakojo mano šeima, mano lytis, mano darbas ir mano socialinė aplinka? Koks yra mano santykis su pasauliu ir kitais žmonėmis? Kas yra individualumas ir kaip tai pasireiškia kasdieniniame gyvenime?

Parodoje pateikiamos 14-os menininkų pozicijos.

Projekte dalyvaujantys Vakarų Vokietijos dailininkų sąjungos nariai bei kviestiniai meninininkai:

Claus van Bebber, Vera Drebusch, Florian Egermann, Zarah Hassanabadi-Horn, Thomas Klegin, Gertrud Neuhaus, Gaby Peters, Evamaria Schaller, Ulrike Schulze, Johanna Schwarz, Gunhild Söhn, Johanna Steindorf, Nisrek Varhonja, Denise Winter

Nuo rugsėjo 30 iki gruodžio 3 projekto paroda veiks Bochumo muziejuje (Kunstmuseum Bochum).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *